Ласкаво просимо до нашого садочку

Ми всі – одна сімʼя,

Єдина ми родина.

Мільйони різних "Я",

А разом – Україна!

Сьогодні всі українці в усьому світі відзначають велике свято – День Соборності України.

Діти  нашого дитячого садочка також взяли участь у святкуванні цього знаменного дня: вони заспівали гімн України, через вікторину закріпили свої знання про державні символи, національні страви та українські пісні, а потім виконали патріотичну пісню-руханку "Перлина - Україна".

Вихованці залюбки висловлювали компліменти нашій незламній, єдиній, сильній, незалежній, найкращій Україні. Наприкінці свята діти отримали пазли карти нашої держави і склали їх в єдину, незалежну Україну.

Це свято є особливо важливим для дошкільнят, адже воно закладає у дитячих душах зернятка патріотизму, почуття любові та гордості за свою рідну Україну.

Нині на передовій, під обстрілами і в тилу, у тяжкій повсякденній роботі кожен намагається бути корисним та відчувати свою єдність з Батьківщиною.

Сьогодні, 20 листопада, начебто звичайний осінній день, а для нас – свято.

Адже сьогодні для маленьких відвідувачів гостинно відчинив двері дитячий садок "Соколятко".

Світлі, затишні, яскраві групові кімнати. Оновлені та пофарбовані у яскраві кольори дитячі майданчики – все це неабияк приваблює малят. В очах яких світяться вогники радості, щастя від зустрічі з друзями, бажання пізнавати нове.

І в цьому хочемо висловити щиру подяку меру нашого міста Олександру Кодолі, адміністрації Управління освіти Валентині Градобик, Надії Пономаренко.

Ми хочемо подякувати спеціальному авіаційному загону оперативно -рятувальної служби цивільного захисту ДСНС, командиру тимчасово виконуючому обов’язки Миколі Бородавка та підполковнику Олександру Нішкуну, та директору комунального підприємства КП "Північна" Дмитру Шаповалову.

Дякуючи спільним зусиллями в дитячому садочку встановлені вхідні двері, на ігрових майданчиках з'явилися нові альтанки та пісочниці, виділено кошти для придбання комп'ютерної техніки.

Проведена колосальна робота, найбільша серед усіх садочків.

Завдяки взаєморозумінню, турботі про дітей вчасно були виділені кошти на заміну всіх вікон на енергозберігаючі. Робота триває і надалі складено план проведення поточних ремонтних робіт в закладі.

Щасливі діти, радісні та задоволені батьки, налаштований на кропітку роботу колектив. Садочок знову отримав можливість – жити своїм казковим, насиченим і неймовірно цікавим життям.

Чудова новина для мами й татка,

Оновлений відкрився в місті сад.

Розправив плечі знову "Соколятко",

Радий вітати хлопчиків й дівчат.

Заняттями тут наповняться вітрила,

Тут зерна мудрості засіють на полях.

Наші соколики ставатимуть на крила,

Тут розпочнеться ваш життєвий шлях.

Разом долатимо ми складну дорогу,

Вам допоможемо із шляху не звернуть.

Буде садочок рідним вам порогом,

Попутний вітер, малюки, у добру путь.

Гімн дитячого садка

“Наша маленька дитяча країна

Сміхом і шумом буя

З радістю йде до нас кожна дитина

Сотня дітей – сто маленьких «я».

Сотня голівок і сто голосочків,

Сто почуттів і бажань, і вимог,

Сто невгамовних маленьких струмочків,

Сто материнських турбот і тривог.

Сотня ляльок і м'ячів сотню треба

Кульок теж сто, щоб усім – по одній

Сотню машинок і одне тільки небо,

Сонце – одне, дитсадок – теж один.

Мова – одна, і одна Батьківщина,

Пісня – одна, тільки пісня для всіх

Наша маленька дитяча країна

Всім вам дарує лиш радість і сміх.”