Новини

Сьогодні в наш дошкільний заклад №14 «Соколятко» завітали гості з Управління головної інспекції ГУНП в Чернігівській області та привітали малят зі святом Миколая гарними подарунками.

Позитивні емоції отримали дітки від смаколиків та яскравих іграшок. За що були дуже вдячні інспекторам.

Рюкзачки для діток від Юнісеф

Сьогодні, в котрий раз, Управління освіти та організація Юнісеф надали працюючим закладам – чудові рюкзачки.

Рюкзачки стали не тільки засобом для комфортного перенесення потрібних речей, а й принесли безмежну радість та задоволення малечі ЗДО № 14 «Соколятко».

Тож висловлюємо щиру вдячність за надану допомогу.

«Безпечне життя  в небезпечному світі» - під таким  гаслом пройшов "Тиждень безпеки життєдіяльності дитини" в нашому дошкільному закладі.

Впродовж  "Тижня безпеки життєдіяльності дитини"  вихованці поглибили свої знання та набули практичних навичок щодо обережної поведінки в надзвичайних ситуаціях та бережного ставлення до  власного здоров’я, життя та життя оточуючих.

Сьогодні, 20 листопада, начебто звичайний осінній день, а для нас – свято.

Адже сьогодні для маленьких відвідувачів гостинно відчинив двері дитячий садок "Соколятко".

Світлі, затишні, яскраві групові кімнати. Оновлені та пофарбовані у яскраві кольори дитячі майданчики – все це неабияк приваблює малят. В очах яких світяться вогники радості, щастя від зустрічі з друзями, бажання пізнавати нове.

І в цьому хочемо висловити щиру подяку меру нашого міста Олександру Кодолі, адміністрації Управління освіти Валентині Градобик, Надії Пономаренко.

Ми хочемо подякувати спеціальному авіаційному загону оперативно -рятувальної служби цивільного захисту ДСНС, командиру тимчасово виконуючому обов’язки Миколі Бородавка та підполковнику Олександру Нішкуну, та директору комунального підприємства КП "Північна" Дмитру Шаповалову.

Дякуючи спільним зусиллями в дитячому садочку встановлені вхідні двері, на ігрових майданчиках з'явилися нові альтанки та пісочниці, виділено кошти для придбання комп'ютерної техніки.

Проведена колосальна робота, найбільша серед усіх садочків.

Завдяки взаєморозумінню, турботі про дітей вчасно були виділені кошти на заміну всіх вікон на енергозберігаючі. Робота триває і надалі складено план проведення поточних ремонтних робіт в закладі.

Щасливі діти, радісні та задоволені батьки, налаштований на кропітку роботу колектив. Садочок знову отримав можливість – жити своїм казковим, насиченим і неймовірно цікавим життям.

Чудова новина для мами й татка,

Оновлений відкрився в місті сад.

Розправив плечі знову "Соколятко",

Радий вітати хлопчиків й дівчат.

Заняттями тут наповняться вітрила,

Тут зерна мудрості засіють на полях.

Наші соколики ставатимуть на крила,

Тут розпочнеться ваш життєвий шлях.

Разом долатимо ми складну дорогу,

Вам допоможемо із шляху не звернуть.

Буде садочок рідним вам порогом,

Попутний вітер, малюки, у добру путь.