Новини

Сьогодні в наш дошкільний заклад №14 «Соколятко» завітали гості з Управління головної інспекції ГУНП в Чернігівській області та привітали малят зі святом Миколая гарними подарунками.

Позитивні емоції отримали дітки від смаколиків та яскравих іграшок. За що були дуже вдячні інспекторам.

Рюкзачки для діток від Юнісеф

Сьогодні, в котрий раз, Управління освіти та організація Юнісеф надали працюючим закладам – чудові рюкзачки.

Рюкзачки стали не тільки засобом для комфортного перенесення потрібних речей, а й принесли безмежну радість та задоволення малечі ЗДО № 14 «Соколятко».

Тож висловлюємо щиру вдячність за надану допомогу.

«Безпечне життя  в небезпечному світі» - під таким  гаслом пройшов "Тиждень безпеки життєдіяльності дитини" в нашому дошкільному закладі.

Впродовж  "Тижня безпеки життєдіяльності дитини"  вихованці поглибили свої знання та набули практичних навичок щодо обережної поведінки в надзвичайних ситуаціях та бережного ставлення до  власного здоров’я, життя та життя оточуючих.

Зробити судження про те, яка ти людина, допоможе твоє відношення до тварин та природи вцілому.

Саме зараз брати наші менші потребують постійного піклування та допомоги, і якщо ти поруч, то   не потрібно зайвих слів, бо ТИ - СПРАВЖНЯ ЛЮДИНА, - добрий, вірний, надійний друг! Саме таке покоління росте нам на зміну - радіймо!