Ласкаво просимо до нашого садочку

Ми всі – одна сімʼя,

Єдина ми родина.

Мільйони різних "Я",

А разом – Україна!

Сьогодні всі українці в усьому світі відзначають велике свято – День Соборності України.

Діти  нашого дитячого садочка також взяли участь у святкуванні цього знаменного дня: вони заспівали гімн України, через вікторину закріпили свої знання про державні символи, національні страви та українські пісні, а потім виконали патріотичну пісню-руханку "Перлина - Україна".

Вихованці залюбки висловлювали компліменти нашій незламній, єдиній, сильній, незалежній, найкращій Україні. Наприкінці свята діти отримали пазли карти нашої держави і склали їх в єдину, незалежну Україну.

Це свято є особливо важливим для дошкільнят, адже воно закладає у дитячих душах зернятка патріотизму, почуття любові та гордості за свою рідну Україну.

Нині на передовій, під обстрілами і в тилу, у тяжкій повсякденній роботі кожен намагається бути корисним та відчувати свою єдність з Батьківщиною.

24.06.2024 в нашому садочку відбулося свято Івана Купала, педагоги професійно і весело ознайомили дітей з історією та народними традиціями святкування українцями цього свята, закріпли знання купальських пісень, українських народних хороводів,  розвивали спритність, кмітливість. У віночках, з любов’ю, сплетених мамами, дівчата водили хороводи. А сильні і сміливі хлопці азартно стрибали через імітоване вогнище. Основою свята стало збагачення дітей позитивними емоціями, формування у дошкільників почуття національної свідомості, виховування почуття любові до рідного краю. Педагогічний колектив ретельно підійшов до організації та святкування свята, залучивши батьків вихованців до його проведення.

Гімн дитячого садка

“Наша маленька дитяча країна

Сміхом і шумом буя

З радістю йде до нас кожна дитина

Сотня дітей – сто маленьких «я».

Сотня голівок і сто голосочків,

Сто почуттів і бажань, і вимог,

Сто невгамовних маленьких струмочків,

Сто материнських турбот і тривог.

Сотня ляльок і м'ячів сотню треба

Кульок теж сто, щоб усім – по одній

Сотню машинок і одне тільки небо,

Сонце – одне, дитсадок – теж один.

Мова – одна, і одна Батьківщина,

Пісня – одна, тільки пісня для всіх

Наша маленька дитяча країна

Всім вам дарує лиш радість і сміх.”