Ласкаво просимо до нашого садочку

Ми всі – одна сімʼя,

Єдина ми родина.

Мільйони різних "Я",

А разом – Україна!

Сьогодні всі українці в усьому світі відзначають велике свято – День Соборності України.

Діти  нашого дитячого садочка також взяли участь у святкуванні цього знаменного дня: вони заспівали гімн України, через вікторину закріпили свої знання про державні символи, національні страви та українські пісні, а потім виконали патріотичну пісню-руханку "Перлина - Україна".

Вихованці залюбки висловлювали компліменти нашій незламній, єдиній, сильній, незалежній, найкращій Україні. Наприкінці свята діти отримали пазли карти нашої держави і склали їх в єдину, незалежну Україну.

Це свято є особливо важливим для дошкільнят, адже воно закладає у дитячих душах зернятка патріотизму, почуття любові та гордості за свою рідну Україну.

Нині на передовій, під обстрілами і в тилу, у тяжкій повсякденній роботі кожен намагається бути корисним та відчувати свою єдність з Батьківщиною.

Літо для дошкільнят – це час для реалізації мрій, активних ігор, появи нових друзів. Сьогодні у нашому закладі пройшла лытня розвага «Ігри завітали, всіх здивували».

Сяючі очі дітей, усміхнені обличчя, радісний щебет – ось на такому піднесеному настрої відбулося ще одне свято. Діти завзято змагались, проявляючи свою швидкість, спритність та вміння працювати у команді. Літо – це пора приємних емоцій та веселого відпочинку для дітей.

Гімн дитячого садка

“Наша маленька дитяча країна

Сміхом і шумом буя

З радістю йде до нас кожна дитина

Сотня дітей – сто маленьких «я».

Сотня голівок і сто голосочків,

Сто почуттів і бажань, і вимог,

Сто невгамовних маленьких струмочків,

Сто материнських турбот і тривог.

Сотня ляльок і м'ячів сотню треба

Кульок теж сто, щоб усім – по одній

Сотню машинок і одне тільки небо,

Сонце – одне, дитсадок – теж один.

Мова – одна, і одна Батьківщина,

Пісня – одна, тільки пісня для всіх

Наша маленька дитяча країна

Всім вам дарує лиш радість і сміх.”